یافتن بهترین اقامت ترکیه

همینطور شما از سمت تقریبا هیچ ارگانی مورد حمایت نخواهید بود و این خود آسیبها و خطرات خود را به همراه دارد. این روش دارای پیچیدگی ها و خطرات بسیاری است که آگاهی از آن به اخذ تصمیم درست تر منجر میگردد. جواب: بله، درصورت رعایت شرایط اخذ شهروندی و حضور مستمر طی five سال، تمدید اقامت one ساله می تواند منجر به شهروندی ترکیه شود. در این مقاله به بررسی شرایط تحصیل در ترکیه، بورسیه تحصیلی ترکیه، مراحل، مدارک و … فراموش نکنید که مدارک شناسایی و اسناد اجازه اقامت خود را به همراه داشته باشید. با این اقامت می توانید در ترکیه سکونت داشته باشید و به دنبال راه ها و فرصت های مختلف سرمایه گذاری بگردید. شما می توانید از زمینه ها و روش های مختلف سرمایه گذاری در کشور ترکیه استفاده کرده و تابعیت و شهروندی این کشور را برای خود و خانواده تان اخذ کنید. استانبول گرانترین شهر ترکیه برای زندگی کردن است. اگر شما eight سال در ترکیه زندگی کرده باشید یا six سال بدون وقفه ویزای کار موفق خود را تمدید کرده باشید، می توانید باری ویزای کار نامحدود ترکیه درخواست بدهید. به خاطر داشته باشید قوانین ترکیه در این خصوص سفت و سخت است.

 Da ta h as be​en cre ated wi th G SA C on te᠎nt Generator  D᠎emov er sion!

 

در روش خرید ملک استانبول حداقل قیمت ­های اقامت ترکیه که در سطرهای پیشین به آن اشاره کردیم باید نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز پیش از موعد مقرر برای مصاحبه یا ثبت اطلاعات دقت و حساسیت کامل داشته باشید. کارشناسان اداره مهاجرت، مدارک شما را بررسی کرده و در نهایت به شما یک اقامت 1 یا two ساله میدهند. راهحل این است که برای این یک سال، نوع اقامت خود را تغییر بدهید و با خرید ملک، تحصیل و یا کار و… توجه: شخص پناهنده می تواند تا زمانی که شرایطش مشخص شود و مجوز دریافت کند به کار در ترکیه بپردازد و برای خود مسکنی تهیه کند و یا در کمپ های مخصوص پناهندگان زندگی کند. هزینه های جاری به طور کلی بسته به لایف استایل شخص و منطقه سکونت فرد متفاوت خواهد بود. هزینه آن بین one hundred fifty تا 250 لیر (بسته به متراژ) متغیر است. ولی آن دسته از افرادی که قصد دارند بیشتر از این مدت را در خاک ترکیه بگذرانند، باید این ویزا را تهیه کنند. مدت اعتبار ویزای همراه با ویزای اسپانسر یکسان می باشد. دانشجویان با مهاجرت تحصیلی به ترکیه، امکان اخذ ویزای تحصیلی و اقامت بلند مدت در این کشور را دارند.

 

اخذ پاسپورت ترکیه با سرمایه گذاری: یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری که به شما امکان اخذ پاسپورت ترکیه را می دهد، سرمایه گذاری ۳ ساله در یکی از بانک های این کشور به مبلغ نیم میلیون دلار (۵۰۰,۰۰۰ دلار) می باشد. خرید ملک نیز در این کشور جز همان سرمایه گذاری به حساب آمده و می توان با استفاده از آن به راحتی به این کشور مهاجرت کرده و اقامت آن را دریافت کرد. درصورت ثبت شرکت، در ترکیه پس از ۵سال فعالیت شرکت و ردشدن بیمه طی این ۵سال میتوان جهت اخذ پاسپورت و شهروندی اقدام کرد. با پاسپورت تركيه به كدام كشورها میتوان سفر کرد؟ بیشتر بخوانید: شرایط پناهندگی به ترکیه چگونه است؟ همینطور با توجه به شرایط اقتصادی پیش آمده، به خصوص در ایران، تحصیل در مراکز سطح بالا با هزینه کم، برای دانشجویان موفقیت و پیشرفت حساب میشود. کشور ترکیه از راه های گردشگری مختلف و همینطور کشاورزی کسب درامد دارد. همینطور هزینه زندگی در ترکیه بیشتر از ایران بوده و حدود sixty% هزینه های زندگی در ترکیه از امریکا پایینتر است. به دلیل نزدیکی فرهنگی ایران و ترکیه و شباهت های اقلیمی این دو کشور، می توان گفت که بازار بین المللی و فعال ترکیه، سکونت، تحصیل و کار، این کشور را به گزینه ای منطقی و مناسب برای بسیاری از ایرانیان تبدیل کرده است.

 

ترکیه با اینکه رسما جزو کشورهای اتحادیه اروپا نشده، اما دارای دو بخش آسیایی و اروپایی است که گزینه ای مناسب از چندین جهت برای تحصیل ایرانیان است. 2- بر خلاف ایران پول پیش در اجاره آپارتمان چندان مطرح نیست، تنها باید مبلغی را تقریبا معادل یک الی دو ماه اجاره به صاحب خانه بپردازید. با توجه به میزان درآمد شهروندان این کشور، هزینه زندگی در ترکیه نسبت به کشور ایران پایین و مقرون به صرفه تر است. جالب است بدانید بر اساس توافق نامه بین ایران و ترکیه، ایرانیان جهت سفر و تفریح به این کشور به ویزای توریستی نیاز ندارند. شاید یکی از آسان ترین راه ها برای اخذ تابعیت در ترکیه، اخذ تابعیت ترکیه از طریق تولد باشد .امروزه زوج های جوان با اطلاع از قوانین اخذ اقامت و تابعیت در کشورهای مختلف، اقدام به به دنیا آوردن فرزند خود در کشوری جدید می کنند. به خصوص در ذهن کسانی که متقاضی مهاجرت به کشوری دیگر هستند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “یافتن بهترین اقامت ترکیه”

Leave a Reply

Gravatar